30 Ekim 2017 Pazartesi


Bir ayın ardından gelen yeni bir güncelden selam. Başlıktan da anlaşıldığı gibi RAİNBOW'un bize düşen kısımlarını tamamlamış bulunuyoruz. Çeviri ve düzenlemesi için SAGHMET ve ZANPAKTO'ya teşekkür etmeyi unutmayın.
Kalanını çevirmeyeceğiz çünkü hali hazırda Anikeyf ve Puzzle Fansub tarafından çevriliyor. Okuyan zaten okumuştur, çevrili bölümleri yeniden çevirmenin gereği yok. 119.bölümden sonrasını onlardan okuyabilirsiniz.  Gördüğünüz gibi artık uzun aralıklarla güncel veriyoruz. Nedeni belli zaten açıklamaya gerek yok ama yine de söyleyeyim. Tabii ki editör sıkıntımız. 
Editör sıkıntısı demişken DOLLY KİLL KİLL'in editörü AKAGAMİ işe başladığı için editi bıraktı. O yüzden yeni bir editör bulunana kadar bu seriden bölüm gelemeyecek maalesef. Hoş yakın zamanda ya da uzak zamanda bir editör bulacağımı pek sanmıyorum. Hepinizin bildiği gibi adam yiyorum ben o yüzden 2 seneye yakındır ne kadar duyuru yaparsam yapayım editör bulamıyoruz. Hal buyken fazla ümitlenmeyin diyeyim şimdiden. Bunun haricinde bugün vereceğim dört bölümle SOUL CARTEL'i de bırakıyoruz arkadaşlar. Şimdiye kadarki yardımları için PUZZLE FANSUB'a teşekkür ediyorum bir kez daha. Göremediğiniz gibi kalan serilerden bölüm yok bugün. Vermediler tembeller. Çalışmıyorlar. Hepsinin maaşına zam işine son yapıp grubu kapatmak en iyisi olacak gibi duruyor yakın zamanda. Kapatıp yerine yaoi grubu kurarım, getirisi de daha çok olur hem. Ben bunu bi düşüneyim. 
Bu kadar kötü haberin üstüne bir de iyi haber verip günceli öyle tamamlayayım madem. Rainbow bittiği için SHAMAN KİNG'in düzenlemesini ZANPAKTO yapacak bundan sonra. Serinin düzenlemesini kabul ettiği için kendisine teşekkür etmelisiniz, kabul edeceğinden pek ümitli değildim şahsen, ki kabul etmeseydi uzun bir süre daha bölüm göremeyecektiniz Shaman King'den ama şansınıza artık. Neyse bu kadar çene yeter sanıyorum. Keyifli okumalar.

Dip Not: DOLLY KİLL KİLL İÇİN TECRÜBELİ EDİTÖR ARIYORUZ. 
(Başvuru yapanları yemiyoruz korkmayın.)


Güncel Listesi


  

{ 10 yorumComment }

 1. Rainbowu buraya kadar getirmişsiniz daha ne olsun yalnız o diğer gruplar devam etmiyorlar, onların yaptıklarını yapmanıza gerek yok tabi de kaldıkları yerden devam etseydiniz iyi olurdu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bırakıldığını bilmiyorduk. Puzzle Fansuba soracağım. Şayet bırakmışlarsa son 6 blmü yapabiliriz. Ama devam edeceklerini söylerlerse maalesef yapamayız.

   Sil
 2. Umarım iyi haberleri daha çok görürüz.Güncel için Teşekkürler ellerinize sağlık :)

  YanıtlaSil
 3. Güncel için emeği olan herkese teşekkürler ^^
  Keşke editörler hiç gitmese ama yapacak bi şey yok :') işinde başarılar diliyorum Akagami-san
  umarım bir editör bulursunuz da seriler devam eder :(
  tekrardan ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 4. Allah yardım etsin ... Güncel için teşekkürler elinize emeğinize sağlık

  YanıtlaSil
 5. Darısı diğer güzel serilerin de başına, Soul Cartel'i bi hayırsever editör abimiz üstlense keşke...Rainbow gibi güzel bi seriyi kazandırdığınız için tekrar teşekkürler elinize sağlık

  YanıtlaSil
 6. Geçen ben mangayatta ya başvurdum. başvurman olmak için. bi anda bi curcuna oldu, hoop sol kol gitti. yediler sol kolu. haberiniz olsun. ayağınızı ona göre denk alın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyi kurtulmuşsun hacı adam yiyo bunlar :)

   Sil
 7. Yeni yıl bile geldi siz hala yok

  YanıtlaSil

bloggerwidgets
Close [x]

- Copyright © 2015 MY - Powered by Blogger -

bloggerwidgets