19 Ocak 2017 PerşembeMerhaba arkadaşlar ben Dark, Perşembe gününün güncelleri en güzeli oluyor, çünkü Perşembe günlerini seviyorum :D Ama haftada sadece 1 gün Perşembe, o yüzden yapacak bir şey yok.

Hadi gözünüz aydın, aylar sonra Gamaran'dan bölüm veriyoruz hem de dört tane XD Sindire sindire okuyun da hemen bitmesin. Zaten hikayeyi unutmuşsunuzdur bir daha baştan alırsınız diye çok da dert etmiyorum. Bitince de ne kadar uğraşılmış güzel mi olmuş bakın biraz resimlere, evlere falan... Manzara önemli. Editi, geçen güncelde üzerine yüklenilen Dare'ye kalmadı. Bu bölümleri editlemeyi Obluda üstlendi ve seri hakettiği güzellikle devam ediyor. Dare için başka planlarımız var, daha uzun ve daha zoru... Gamaranamananan diye seri olsa onu verirdik, o derece... nıhı nıhı hıhıhı.

Gantz:G'den güncele geldik sayılır 1 bölüm gerideyiz. Devamı da yakında gelir bir şey olmaz. Sonunda aksiyonlu sahneler başladı. Özellikle kahkaha atan uzaylılar seriye can verdi ama arada farklı gülenler de olsa iyi olurdu bence. Ah Ha Ha Ha'lar ile bu hafta idare edin, Arada görünüp kaybolan Ufufufu'nun performansını önümüzdeki aya görmeyi umut ediyoruz. Ama sonunda kimin kazanacağını tahmin edebilirsiniz nihayetinde son gülen iyi güler.

Elfen Lied'dan tek tük bölümler geliyor ve bu seri bazen aksayabiliyor. Animenin kaldığı yere yaklaştık, yanılmıyorsam bu ciltten sonrası konunun devamı olacak. Yavaş yavaş gidiyoruz da Narowi olmasaydı bu bölümler de olmazdı, teee nerelerde kalmıştık kimbilir ama şu an paralel evrenlere göz atabilenimiz olmadığı için kimse bilmiyor, ileride olursa yine buradan bildiririm işte sorarsınız şöyle böyle olsaydı kaçıncı bölümde olacaktık diye birlikte bakarız canınızı sıkmayın. Uzun lafın kısası bu lanetli seriyi sonuna kadar devam ettiresim var.

Bu arada editör olmak isteyenler ve editör olup da daha işin başında olanlar için Photoshop'daki araçların kullanımıyla ilgili videolar hazırladım. Başvuranlarla özel ilgilenip öğretebilecek vaktimiz olmayabiliyor sonuçta serilerimizi güncele yetiştireceğiz diye canımız çıkıyor. Neyse editörlükle ilgilenenler için bu videoların faydalı olacağına inanıyorum. Öğrendikten sonra kendi kendinize çalışmalar yaparsınız eliniz alışır iyice hızlanırsınız. Neden aranızdan bir Koro-Sensei çıkmasın? Değil mi? İzleyin, öğrenin, bize yardım edin.  İşte oynatma listesi LİNKİ.


Şunu da belki dinlersiniz.

{ 3 yorumComment }

 1. Gamaran'ı da tekrar gördük ya, artık referandumdan hayır çıkar. :D

  YanıtlaSil
 2. Gamaran serisini okumadığım için banane. =P

  Ama Dolly... için teşekkürler. XD

  Elinize sağlık.

  YanıtlaSil
 3. Gamaran ve Gantz G için teşekkürler.

  YanıtlaSil

bloggerwidgets
Close [x]

- Copyright © 2015 MY - Powered by Blogger -

bloggerwidgets