31 Aralık 2016 Cumartesi

Yeni bir seney-i devriyenin arifesinden hepinize selam cancağızlarım.  
Bu soğuk gecede bir yerlerden esti yine rahat duramadık, uzun bir aranın ardından müstesna bir güncel verelim dedik... ve tabii ki onu da beceremedik, daha doğrusu ben beceremedim. İlham kaçtı gelmiyor. Bu hafta ne saçmalasam diye düşünürken saat gecenin ikisi oldu ve ben daha hala yazıyla uğraşıyorum. Halbuki ne gereği var. Grupta da söyledim demin. Yazıyla bu kadar uğraşacağıma yaoilerden bir kaç demet resim döşeyeyim, linkleri de resim aralarına dizeyim. Bakın bir daha güncel bekleyen oluyor mu dedim... Dedim ama dinletemedim. Sakalım yok ki sözüm dinlensin. Bir de "diktatör derler." Halbuki kuzu gibi bir insan evladıyım ben. :
Shiro dedi "eklersen anında silerim acıma yok" bakın bu tehdittir. :( Toplu çözüm olurdu bi daha güncel isteyen de çıkmazdı, rahatlardık ne güzel. Ahh bu demokrasinin gözü kör olsun. Halbuki demir yumrukla yönetsem grubu böyle olmayacaktı. Vuracaktım kırbacı... vuracaktım kırbacı... hop oy birliğiyle kabul edilmiştir diye geçecekti meclisten. Neyse bakınız isteyince ne güzel saçmalıyorum ve bir saati daha devirmiş bulunuyorum. :D Ve böylece bu haftaki güncelimizin mühteviyatına gelebirim artık. Başta müstesna dediğime göre bu müstesna güncelin en güzel havadisiyle açılışı yapıyorum. Efenim bir seriden daha kurtulmanın haklı onurunu ve gurununu değil rahatlığını ve mutluluğunu yaşayarak duyurmak isterim ki DEAD DAYS'i bugün vereceğimiz bölümleriyle birlikte tamamlanan seriler mezarlığına halay çeke çeke uğurluyoruz. PUZZLE FANSUB'a da yardımlarından dolayı teşekkür ediyoruz. Darısı diğer serilerin başına inşallah çok amin. Bir diğer güzel haberimiz ise aramıza katılan yeni çevirmenimiz. SAGHMET, RAİNBOW'un çevirmeni, aslında şimdiye kadar dışardan çeviri yapıyordu ve gruba girmeye yeni karar verdi. Kendisine hoş geldin diyoruz yeniden. 
Dönüp saate bakıyorum 3:35 harbiden çok erken. Birileriyle çene çalarken bir yandan da yazı yazmak bu kadar uzatıyormuş işi demek ki. Velhasılı kelam bu şekilde bir güncelin daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Fevkaladenin fevkinde bir yeni yıl girişi yapmanız temennisiyle esen kalın efenim. Sabah-ı şerifleriniz hayrolsun. 


Güncel Listesi
 

{ 7 yorumComment }

 1. Elinize sağlık. NİCE BİTEN SERİLEREEEEEEEEEEE

  YanıtlaSil
 2. Ooo beklediğim serilerden gelmiş.

  Elinize sağlık.

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel bir güncel yazısı. Daha da doğrusu samimi olmuş. Ellerinize Sağlık.

  YanıtlaSil
 4. Güncel için teşekkürler. Mutlu nice senelere.

  YanıtlaSil
 5. Bu yorum, yazar tarafından yazılmadı...

  YanıtlaSil

bloggerwidgets
Close [x]

- Copyright © 2015 MY - Powered by Blogger -

bloggerwidgets