8 Aralık 2016 Perşembe

 

Selam arkadaşlar. İki haftaya yakındır güncel vermedik sayılır. Bari bugün verelim dedik. Güncel günleriyle ilgili yeni bir karar da aldık bu arada. Her hafta bir gün güncel günlerini sarkıtmaya karar verdik. Bu hafta perşembe verdiğimize göre haftaya cuma, sonraki hafta cumartesi şeklinde devrederek devam edecek. Bir süre bu şekilde yapacağız baktık olmuyor, yeni sistem bulup ona geçeriz sorun yok. 
Bunun haricinde bir  bilgilendirme daha yapmam gerekiyor. Dead Days'de ile ilgili olarak 13 bölüm boyunca olayların nasıl başladığını gösterecek seri. Ayrıca bu haftaki vereceğimiz 2 bölümde özel bölüm. Yani toplamda 15 bölümü 40'a dahil edip 40.01-02 vs şeklinde vereceğiz. Bu özel bölümler bittikten sonra 41-42 diye devam edeceğiz. 
Evet bu haftalık ta bu kadar, istediğiniz bölümden okumaya başlayabilirsiniz. Her üç bölüm güncelde olmayan bir seriyi götürüyor. Onun için olmayanları sormayın. Keyifli okumalar. XD
 

Güncel Listesi 

{ 8 yorumComment }

 1. Çok güzel bir sistem ama ben daha güzel bir sistem biliyorum. 1 ay güncel vermeyin, ay sonu verin. Tabi hayvan gibi bölüm birikmiş olacağından millet "Olm MangaYatta bi güncelde 1000 bölüm veriyor" diyecektir. Hem bu camia bunu hak ediyor. Güncel için teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ay sonuna bıraksak ta bi problem olmaz bizim için. nasıl olsa salarız XD tek blm çıkmaz. ;D ;D

   Sil
  2. Hahaha boşver. Bölüm çıksa da ne değişiyor? Anca ARİGATO TÜRKANİME

   Sil
 2. Güncel için ve emeğiniz için teşekkür ederim. Haftaya çıkıcak güncel de Air Gear görür müyüz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Editöre bağlı, yetiştirirse bölümü gelir.

   Sil
 3. Elinize, kolunuza, belinize sağlık.

  "Daha çok çalışın! Daha çok bölüm verin! Gerekirse uyumayın, yemeyin içmeyin. Robota bağlayın. Ben okumak istiyorum yeaaa!!1! :P"

  YanıtlaSil
 4. Emeğinize sağlık :) Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 5. Elinize emeginize sağlık teşekkürler

  YanıtlaSil

bloggerwidgets
Close [x]

- Copyright © 2015 MY - Powered by Blogger -

bloggerwidgets