9 Kasım 2016 Çarşamba


 Selamlar ihtiyarlar ve kendini ihtiyar hissedenler. Uykusuzluktan geberdiğim bir güncel gününde daha yine beraberiz. Şu yazıyla uğraşmak yerine zıbarıp yatmak vardı şimdi de neyse. Geldik madem günceli verelim direk uzatmaya gerek yok... diycektim ama diyemiyorum. Niye? Çünkü bir şeyden bahsetmem gerekiyordu şimdi hatırladım. Bahsedeceğim "şey" ise SAKAMOTO DESU GA. Bugün vereceğim son bölüm ile kendisini biten seriler kervanına doğru gözümüz yaşlı (değil tabii ki) halay çeke çeke uğurluyoruz tey tey tey. Bir seriden daha kurtulmanın verdiği rahatlıkla güncelimize kaldığımız yerden devam ediyor ve bir diğer konumuza geliyoruz. Bildiğiniz gibi editör ve çevirmen alımlarını kapatmıştık ki hala kapalı yazıyor sol üst köşede. Amma ve lakin benim bir çevirmen ve bir editöre ihtiyacım var. Ki beklediğiniz diğer serileri de bitirebilelim bir an önce. Adam gibi ben bu işi yapmak istiyorum, düzenli şekilde de bölüm veririm diyen varsa bana mail atsın. 


 
Yok başvuru yapıp sonrasında dönüş yapmayan "şahısların" "kişiliğine" sahipseniz de uzak durun benim sinirimi bozmayın. Sorumsuz kişilerle uğraşacak ne zamanım ne de sabrım var. Adam yemiyorum zaten. Şimdiye kadar gruptakilerden parça eksilmedi ilerisi için garanti veremiyorum gerçi. Editörün tecrübeli olması önceliğimiz ama bilmiyorsanız da yapacak bir sey yok öğretmeye çalışırız. Vakti olan ve sorumluluk sahibi olan varsa başvursun. 
Bunun dışında güzel bir güncel listesi hazırladık bu hafta size. Keyfini çıkarın. Beklediğiniz bazı serilerden bölüm var, bazılarından yok. Ama üzülmeyin, iyi birer çocuk olursanız, bir gün onlardan da bölüm görebilirsiniz belki der ve kaçarım. Adios amigos...
Güncel Listesi


 

{ 6 yorumComment }

 1. Emeğiniz için Teşekkürler :) Ellerinize sağlık :)

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. Güncel süper olmuş, einize emeğinize sağlık, umarım iyi bir Editör/Çevirmen bulursunuz yakında dualarımız sizinle.

  YanıtlaSil
 4. bölümler ve karikatürler için teşekkürler :D umarım yakında iyi bi çevirmen ve editör bulursun ^^
  tekrardan ellerinize sağlık :3

  YanıtlaSil
 5. Shaman king yine yok :(. Ama diğer seriler için çok teşekkürler. Özellikle sukitte ve rainbow için. Sakamoto yuda Türkçeye kazandırdığınız için çok teşekkürler. Ellerinize sağlık. Kolay gelsin :)

  YanıtlaSil
 6. Rainbow ve oldman için teşekkürler. Kolay gelsin.

  YanıtlaSil

bloggerwidgets
Close [x]

- Copyright © 2015 MY - Powered by Blogger -

bloggerwidgets