3 Eylül 2016 Cumartesi


Kısa ve net. ÇEVİRMEN ARIYORUZ. Hadise bu. Şimdi dağılın değil dağılmayın, bana iyi bir (rakamla 1) fazladan bulursanız 2 çevirmen bulun. 
Aksi halde üzülerek söylüyorum ki hepimiz üzüleceğiz. Bir iki seriyi durdurulanlar mezarlığına defnetme işlemlerine başlayacağım.  


Çevirmen aradığım seriler, Rainbow, Akumetsu ve Oldman. Ayrıca Gamarana hem çevirmen hem deneyimli editör arıyorum. Edit öğretebilmek için zamanımız yok. Evet bildirimizin sonuna geldiğime göre şimdi dağılabilirsiniz.  
Müracat ben. misaathena@gmail.com ya da chatten ve faceden mesaj atabilirsiniz. 

{ 8 yorumComment }

 1. Ne kadar da açık sözlü bir admin.

  YanıtlaSil
 2. Ciddiyetsiz bir fansub... Başarılı olacaklarını sanmıyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. https://www.youtube.com/watch?v=JLNkL-UzhWk

   Sil
  2. Devlet memuru değiliz ya da resmi kurumda çalışmıyoruz. Bu yüzden ciddi olmak zorunda değiliz. Bu işi eğlenmek için ya da hobi olarak gönüllü yapıyoruz. Ekip arladaşları olarak da ciddi kişileri değil sorumluluk sahibi ve güvenilir kişileri arıyoruz. Eğlenme amaçlı yaptığımız bir işte ciddiyet beklemen yeterince saçma bir şey olmuş. Bir buçuk senedir açık olan bir grup olarak ne kadar başarılı olup olmadığımız da ortada zaten. Ki bundan sonra başarısız olsak da bunun seni ya da ekip arkadaşım olmayan birini ilgilendirdini de hiç sanmıyorum. Neyse daha fazla söze gerek yok. Beğenmiyorsan yapacağın tek bir şey var. Sağ üst köşedeki çarpı işaretine basıp grubumuzla olan tüm bağlarını kopartmak. Ne bizi ne de serilerimizi takip etmek zorunda değilsin. Arkana bakmadan uzaklaşabilirsin ciddiyeti seven pek sevgili arkadaşım. Çünkü senin de dediğin gibi ciddiyetle pek bir işimiz yok bizim. ;)

   Sil
  3. Ah ve de söylemeyi unutmuşum biz fansub değil bir "Çeviri Grubuyuz" sevgili isimsiz arkadaşım. İkisi arasındaki farkı öğrenmen dileğiyle...

   Sil
 3. Çok ciddiyim aşırı ciddiyim süper ciddiyim! Neden? Çünkü bu işten maddi kazanç sağlıyoru(z)m! İşte bu yüzden ciddi olmalıyız misa! Ayıp ediyorsun! Obareeeey süper ciddiyim!

  YanıtlaSil
 4. Lan adım niye gözükmüyor :D Aan'Allain

  YanıtlaSil
 5. hoppp selam ! istersen bi konuşalım.. belki yardımcı olurum :D

  YanıtlaSil

bloggerwidgets
Close [x]

- Copyright © 2015 MY - Powered by Blogger -

bloggerwidgets