27 Temmuz 2016 Çarşamba


Az sakin la sakin. Gelecek elbet TORİKO'nuz korkmayın. 
Bir kaç gün gecikti diye de bu kadar panik yapmayın. İnsan yapıyor sonuçta bunu insan, her türlü sorunu olabilir, illa bir yerde geç gelecek yani. Dünyanın sonu değil.  Biz TORİKO'yu Hİ WA MATA NOBORU çeviri grubundan yapıyoruz. Yani Mangastream'de ya da başka yerde önde çıkması bizim için önemli değil. Çeviri ve scan kaynağı olarak BURAYI kullandığımızdan dolayı bizim bölüm verebilmemiz için önce buranın bölüm vermesi gerekiyor. Boş yere panik yapmak yerine arkanıza yaslanıp rahatlayın şimdi. 

 
Ve gelelim asıl mevzuya... İyice bunadım, her şeyi unutmaya başladım son zamanlarda. Bunlardan biri de geçen haftaki günceli pazartesi değil çarşamba vermem gerektiğiydi. Nedenine gelecek olur isem, 20 temmuz yani çarşamba günü OSOİ SUBS'un 2.yıldönümleriydi. Bizde dedik beraber bir seri yapalım bugün için. Nitekim yaptık ve bitirdik de. Ama unutmuşum işte. :D Neyse efendim, geç olsun güç olmasın deyip şimdi kutluyoruz buradan.


 Geçmiş 2.yıldönümüz kutlu olsun OSOİ nice yıllara. :D Tabii bir de seri yaptık dedik birlikte. Yine bir İNİO ASANO serisi, yani PUNPUN'nun mangakasından. Punpun'u beğenenler bu seriyi de beğenir gibime geliyor. Serimizin ismi ise SEKAİ no OWARİ to YOAKE MAE. 12 Bölümlük kısa bir seri. Çevirisi DARKMP'ye, editi ise OSOİ'den KYOUKA SUİGETSU'ya ait. 

 Bunun haricindebaşka neyi unuttum... Yüklemem gereken 2-3 seriyi unutup son anda hatırladım mesela. Yoksa onlar da kalacaktı gelecek haftaya. Ve Hareyakana bir aydır  bana hatırlatmasına rağmen sürekli hazırlamayı unuttuğum Hiyokoi crediti var birde. Sonunda hazırlayıp kurtuldum gerçi bugün. off off...

Hmm... Bir de ELFEN LİED var bu hafta. Geçenlerde durdurduğumuzdan ve ileride yeniden devam edeceğimizden bahsetmiştim. Epey bi geçenlerde tabii. Evet vakit tamam ELFEN'e de devam ediyoruz ama kaldığımız yerden değil. Seriyi eskiden çeviren grubun kaldığı yerden devam etme kararı aldık. Ki bitsin artık yarım kalmasın dedik. Ben demedim tabii, serinin çevirmeni dedi. Kim o hayırsever çevirmen derseniz kendisi DARKMP'dir.  Zaten editini de kendisi üstlendi. XD Evet bu durumdan da bahsettiğime  göre güncel listenizle birlikte güzel bir şarkı da atıyorum aşağıya, hadi dağılın şimdi. 
Güncel Listesi
 

{ 13 yorumComment }

 1. Elinize sağlık :) bir gün rainbow'u bitirdiğinizi de görücez inş :)

  YanıtlaSil
 2. Rainbow'dan iki bölüm verdiğiniz için teşekkürler, darısı haftada 3 bölümün başına:), bu arada çok dertli gördüm sizi Toriko için dertlenmeye değmez başkarakteri gibi okuyucusunu da doyuramazsınız, neyse emekleriniz ve paylaşımlarınız için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 3. yok öyle... Bölüm çıkınca üçüncü saniyede seriyi servis etmeniz gerek! Nasıl grupsunuz siz? Öyle üçüncü dakkadan bölüm vermek olmaz!! Ciddiye alın şu işi!!
  Bu kadar bulaşma yeter, emeğinize sağlık, güle güle...

  YanıtlaSil
 4. Şu rainbow la birlikte Shaman king de de Finali görürüz inşallah. :) shaman kingden 3 bölüm verdiğiniz için teşekkürler. Ellerinize sağlık :) kolay gelsin.

  YanıtlaSil
 5. Ya bir şeyi merak ediyorum. Rainbow u anikeyf in çevirdiği yere kadar getirip sonrasını onlara mi bırakacak siniz yoksa 130 dan sonrasını da çevirecek misiniz ? Keşke çevirseniz çünkü diğer fansub aşırı derecede yavaş sizde kalsa seri güzel olurdu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. üzgünüm ama yapılan yere kadar yapıp bırakacağız maalesef. Yapılan bir seriye devam etmek istemiyoruz açıkçası. Bu bizim fikirlerimizle uyuşmuyor çünkü. Ama ilerde biz onların kaldıgı yere gelene kadar bırakılırsa devam ederiz elbette. Ortada bırakmayız seriyi.

   Sil
  2. Onlar bıraktı zaten sitenin açık olduğuna bakmayın, kaç aydır bir bölüm verdikleri yok.

   Sil
 6. Zamanı gelsin bakarız, hele bir gelelim kaldıkları yere kadar sorarız, bırakmışlarsa eğer devam ederiz merak etmeyin.

  YanıtlaSil

bloggerwidgets
Close [x]

- Copyright © 2015 MY - Powered by Blogger -

bloggerwidgets