12 Temmuz 2016 Salı


Selam gençler.
 Geçmiş bayramınız kutlu olmuştur inşallah.  Olmamışsa da çok şapmayın siz, seneye yeniden denersiniz. Evet bu soğuk espriyle birlikte güncelimize giriş yapmış bulunmaktayız, kemerlerinizi bağlayın. Zira fıstık gibi bir güncel listesi getirdim sizlere, görünce dibiniz düşecek. 
Haftaya aynı performansı sergiler miyiz derseniz, zannetmiyorum beklemeyin boşa. Niyesine gelecek olursam bizimkileri bu hafta bir POKUMAN GO telaşı sardı gidiyorlar. Telefon başından kaldırıp, bilgisayar başına oturtabilirsem kendilerini inşallah güncel verebileceğiz haftaya. 
He bu arada geçen güncel bahsettiğim iddia mevzusu bir takım mevzulardan dolayı iptal. Nedenini niyesini sormayın, araştırın öğrenin. Herşeyi devletten (yani benden) beklemeyin. Bunun dışında haftaya yeni bir seriye daha başlayacağız ama onu da haftaya duyuracağım dediğim gibi.
Şimdiden heyecan yaratayım az biraz.
 Çok monotonlaştı ilişkimiz sizinle. Bölümleri okuyup okuyup gidiyonuz. İnsan bir hal hatır sorar, arada hacı naptın der ama nerdeee.
Armut piş ağzıma düş, arada iki ses çıkarın da öldünüz mü kaldınız mı bilelim. Ayyh neyse yeter bu kadar doldurdum sayılır günceli, artık sona gelebilirim. Bu kadar lakırdı yeter. 
 Bu hafta yumulmayın, yavaş yavaş tüketin. Hadi ben kaçtım, her hafta her hafta nereye kaçıyorsam artık. Gitmeden size güzel de bir şarkı bırakayım şuraya, dinleyin. 

 


Keyifli okumalar anacım. 


Güncel Listesi

{ 8 yorumComment }

 1. Güzel güncel olmuş :) Emeği geçen herkesin ellerine sağlık :)
  Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 2. güncel için çok teşekkürler ^^
  güzel ve dolu bir güncel olmuş benim adıma :D ne deyim hemen indirip okuyacağım hiç de bilem öyle yavaş yavaş okuyamam kusura bakmayın :P :D
  Pokemon Go tüm hızıyla herkesi sardı gidiyor :D arada benim gibi oynayamayanlar olsa da
  tekrardan ellerinize sağlık ^^

  YanıtlaSil
 3. Gençleeer ellere kollara sağlık özellikle sukitte ve shaman king için :)) müthiş güncel olmuş. Bu arada shaman king in ilk ciltleri nin ekstralarını da çevirir misiniz nolur nolur :D neyse tekrar tekrar ellere sağlık bu hafta kendinizi aşmışsınız :)) diğer haftaları bilmiyorum ama shaman king umarım her hafta böyle gelir :)) neyse hadi bakalım kolay gelsin:)

  YanıtlaSil
 4. Rainbow'a basınca Liar Game klasörü çıkıyor?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yanlış linki bağlamışım. Akşama düzeltirim. :D

   Sil

bloggerwidgets
Close [x]

- Copyright © 2015 MY - Powered by Blogger -

bloggerwidgets