14 Haziran 2016 Salı
Güzide bir pazartesi güncelinden daha selamlar. 
Şekil "A" da görüldüğü gibi bizimkilerde bir "Şirin Pembe Bulut" sevdasıdır başladı gidiyor. Durduramıyorum efendim, Allain'le Shiro önderliğinde çete olup çıktılar başıma. Güncele ekleme gibi bir fikrim yoktu ama üşengeç tarafıma geldiler bugün kullanayım madem dedim güncelde. 
Neyse efenim bu kadar dedikodu yeter. Hanımefendi kişiliğimi takınıp, bugünki neşriyatımızın muhteviyatını arz etmeye başlıyorum.
Daha evvelden duyurduğum gibi Puzzlefansub ile ortak devam etmeye karar verdiğimiz SOUL CARTEL'den iki bölümümüz var bugün. Bekleyenleri bayram edebilir. Keza aynı şekilde editörü kış uykusuna yatan DEAD DAYS'den de iki bölümümüz mevcut. Güdümlü terliğimle hasret giderdikten sonra yeşil sahalara yeniden dönüş yapan Hollow'a, arılarla ebelemece oynamayı bırakıp,güncele bölüm yetiştir diyorum buradan. :^)
Ve bu bölümünü merakla beklediğiniz TORİKO da son anda güncel listesindeki yerini aldı. Onun dışında bu hafta gayet doyurucu bir güncel listesiyle karşı karşıyasınız. Kıymetini bilin, ahali çalıştı bu hafta. Sanırım bu kadar gevezelik yeter bu güncel için. Ve her zamankinden farklı şekilde, güzel bir şarkıyla sonlandırıyorum günceli Hadi bakıyım kalın sağlıcakla...

 

Güncel Listesi

AJİN ~ hafta içi eklenecek


{ 6 yorumComment }

bloggerwidgets
Close [x]

- Copyright © 2015 MY - Powered by Blogger -

bloggerwidgets