21 Haziran 2016 Salı


Selam arkadaşlar. 
 Erimemek için havayla cebelleştiğimiz bir güncel günü daha geldi çattı. Geberiyorum... Bu sıcakta da güncel verilir mi ya. :(


Neyse geldik madem günceli vereyim de gideyim. İlk olarak TORTUGA ÇEVİRİ grubunun üçüncü yıl dönümleri bugün. Buradan kutlayıp nice senelere diyoruz kendilerine. 


 Ve bu güzel gün münasebetiyle kendileriyle birlikte yeni bir ortak seriye daha başlıyoruz. Sağ olsunlar kabul edip düzenleme görevini üstlendiler. Yeni serimizin ismi ise "ZENNOU NO NOA". 16 bölümlük, kısa ama güzel bir seri. 
 Bakınca bunun dışında bahsedecek te bir şey yokmuş bu hafta. Kısa kesip günceli veriyorum, hadi yumulun.

Güncel Listesi{ 8 yorumComment }

 1. (yagmur) emeği geçen tüm ekip arkadaşlarına teşekkürler. bu sitenin güncel başlıklarına ve yazılarına bayılıyorum.klay gelsin. sıcak mıcak demeden bizi mangasız bırakmadığınız için. fighting!!!

  YanıtlaSil
 2. Güncel için çoook teşekkürler. Emeği geçen arkadaşlar sağolsun. Özellikle de sukitte ve shaman king de emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Elleriniz dert görmesin. Umarım shaman king 2 şer 3 er gelmeye devam eder :)) kolay gelsiiin :)

  YanıtlaSil
 3. Güncel için ellerinize sağlık ^^
  yeni seri de hayırlı olsun

  YanıtlaSil
 4. Sağ olun güncel için.

  YanıtlaSil
 5. Rainbow için teşekkürler, seriyi bitirmeniz ve sizin de 3. yılınızı kutlamak dileğiyle elinize emeğinize sağlık.

  YanıtlaSil
 6. Eyvallah ya. Geç oldu ama güç olmadı. Sizin de bugüne kadar verdiğiniz emekler icin teşekkürler sayın Başkan, değerli çevirmenler, kıymetli editörler ve onları yalnız birakmayan sevgili takipçiler...

  YanıtlaSil

bloggerwidgets
Close [x]

- Copyright © 2015 MY - Powered by Blogger -

bloggerwidgets