26 Ocak 2016 Salı


HAHAHAHAHAHAHA….

Ah pardon.

Merhaba sevgili MangaYatta takipçileri ya da sevdiği mangaları biz devam ettirdiğimiz için burada olan saygıdeğer kişilikler. Bu hafta bendeniz Aan Allain sizlere buralardan sesleniyorum. İlk defa güncel yazısı yazdığım için hatam olursa kusura bakmayın. Evet, bu hafta Misa’yı devirip, kontrolü ele geçiriyorum. Yani Misa’nın güncel yazılarını okumak isteyenler varsa üzgün olduğumu söylemek isterdim ama değilim… Özellikle geçen haftaki güncel yazısına bayıldınız, biliyorum :D

Bu hafta da, her hafta olduğu gibi çeşitli havadislerimiz var. 


Gelelim bu haftanın havadislerine…

Efenim grubumuzun belkemiği gibi olan Obluda, ailevi nedenlerden dolayı üç haftalık bir ara vermiş bulunuyor. Vücutlarımız pencere kenarlarına yapışık bir şekilde dönmesini bekliyoruz.


  
Bunun dışında, gruba taze kan geldi efenim. Hareyakana, Sukitte ii na yo adlı serimizin düzenleme işini üzerine almış bulunmakta. Canı gönülden bir şekilde hoş geldin diyorum kendisine. Hoş geldin!!! Umarım uzun bir süre aramızda olursun.Bir diğer haberimiz ise UQ Holder’dan, seriyi bırakıyoruz arkadaşlar. Her ne kadar üzülsek de adının lanetli seriye çıkması boşuna değil galiba.
Son olarak güncellerin vazgeçilmezi, en sevdiğim kısım…

Çeviri ve düzenleme için, kontrol yapabilecek yeni arkadaşlarımızı aramızda görmekten emin olun mutluluk duyarız. Ben yaparım ya, basit iş gibi düşünen varsa gelsin bir çay içelim, anlaşırız :D Şaka bir yana gerçekten kontrol yapabilecek biri varsa yardıma gelsin.

Bu arada saçmalamamı buraya kadar sıkılmadan okuyan varsa, içten bir şekilde teşekkür ederim…

Buyurun efenim günceliniz aha şuracıkta olması lazım.
 
Güncel Listesi{ 12 yorumComment }

 1. Güncel için çok teşekkürler. Obluda kardeşin sorunları da umarım en kısa sürede düzelir ve tekrar aranıza katılır. Bizde Shigurui serisinden mahrum olmayız. :D

  YanıtlaSil
 2. Elinize sağlık :) ama punpun :(

  YanıtlaSil
 3. Emeğiniz için Teşekkürler :) Ellerinize sağlık :)

  YanıtlaSil
 4. Güncel için teşekkür ederim. Özellikle Sakamoto desu ga? ve Toriko için teşekkür ederim. Ellerinize sağlık.

  YanıtlaSil
 5. Toriko bi daha çıkmayacak diye korkmuştum. Tüm çevirikeriniz için ve özellikle toriko için çok teşekkürler mangayatta ekibi:)

  YanıtlaSil
 6. Hoşgeldiniz, Hareyakana. Yeni isimleri görmek her zaman için sevindirmiştir.

  Holder serisini neden bıraktınız? İyi gidiyordunuz aslında, en azından dışarıdan görünen oydu...

  Beklenen serilerden de bölümlerin gelmesi özellikle sevindirdi.

  Elinize sağlık arkadaşlar.

  -CloudT

  YanıtlaSil
 7. Oncelikle güncel için çok teşekkürler Ellerinize sağlık. Bir sorum olacak muhtemelen biliyorsunuzdur mabushi majo grubu kapandı ve birçok manga Severin takip ettiği mangalara sahiptiler. Acaba onların bıraktığı manga lardan almayı düşündüğünüz manga var mı ? Yani devam ettirmek istediğiniz ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mabushimajo kapanmadi. Bu hafta 2 kere güncel verdiler. Orada takipçilerine şaka yaptılar. Yeni bir site açıp blogu da oraya taşıdılar. Oradan takip edebilirsin cevirdikleri mangalari.
   http://mabushimajo.com yeni siteleri bu.

   Sil
 8. Afedersiniz şeyi soracaktım acaba düzenlediğiniz mangaları online bir okuma sitesine aktarmanız mümkün mü? Sukitte ii na yo yu okumayı çok istiyorum ama yükleme gibi bir imkanım yok o yüzden yaparsanız sevinirim. ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bütün güncellerimizi aynı hafta icinde manga-tr'ye yüklüyoruz. Ordan online okuyabilirsin.
   http://www.manga-tr.com/manga-sukitte-ii-na-yo.html

   Sil
 9. Sakamoto ve Toriko için teşekkürler.

  YanıtlaSil

bloggerwidgets
Close [x]

- Copyright © 2015 MY - Powered by Blogger -

bloggerwidgets