29 Aralık 2015 Salı


Yohhoo biz geldik. xD
Bu hafta bahsedecek çok şey var ama beynim durdu resmen, hangisinden başlasam bilmiyorum. O yüzden direk konuya dalıyorum.
İlk olarak epey önceden duyurduğum "TAİYOU NO UTA" nın bölümlerini nihayet verip tarihin tozlu raflarına kaldırıyoruz kendilerini. Epey geç geldi bölümleri ama geç olsun güç olmasın demişler, en nihayetinde bitirdik bunu da. Serinin son iki bölümünde emeği geçen "Manga-tr Mutfak" tan NANA'ya teşekkür ediyoruz. Bununla birlikte merdivenaltı sigortasız çalıştırdığım NAROWİ de gruba yeniden girmiş bulunmakta. Sigortasız çalışan olmadan olmuyor bugünlerde malumunuz. Çok işe yarıyor.xD
Gelelim üçüncü konumuza. Üçüncü konumuz TORİKO ve bu seride büyük emeği geçen SEYYAH. TORİKO'nun kontrolünü artık devam ettiremeyeceğini söyledi arkadaşlar. Kendisine vermiş olduğu emekler için teşekkür ediyoruz. Bundan sonrası için bişeyler ayarlamaya çalışacağız ama bakalım artık. 
Bu hafta bir vedamız daha var. AKUMETSU'nun çevirmeni "UMASOU" özel nedenlerden dolayı gruptan çıkmak zorunda kaldı. Kendisine şimdiye kadar ki yardımları için teşekkür ediyoruz. Umarız ilerde yeniden birlikte çalışırız. Bununla birlikte AKUMETSU'yu yeni çevirmenimiz "eXx" sahiplendi. Kısaca seri devam edecek. 
Vedamızın yanında bir de yeni bir üyemiz var bu hafta. Yeni çevirmenimiz "METRAGE. Çevireceği seri sürprizlerimizden biri. O yüzden başka bişey demiyorum bu konuda. Zamanı gelince öğrenirsiniz. :D 
Bakalım bakalım başka ne vardı bu hafta...
Eveet gelelim bu haftanın sürprizine.
Bu hafta ki sürprizimiz...


"STAR WARS"...
Yep doğru duydunuz. Webtoonunu bulduk ve yapalım da az sevap kazanalım dedik. Çevirisi bizim, editini ise teklifimizi kabul eden PUZZLE FANSUB'un üstlendiği bu seriyle birlikte yeni bir ortak projemiz daha olmuş oldu böylece. 
Huuuuh yoruldum bee, yeter bu kadar. XD
Listeniz de aşağıda, doya doya okuyun, hadi kaçtım ben. :D

https://m.facebook.com/cloudtsenpai 
Şunu da beğenin adamın asabını bozmayın XD

Güncel Listesi
{ 13 yorumComment }

 1. Shigurui serisinin hazırlanmasında emeği geçen herkese çok teşekkürler; iyi ki varsınız. Ama bu aralar gelen bölümler azaldı(insanlık hali olabilir, herkesin işi-gücü var); burada benim merak ettiğim nokta, acaba Shigurui serisinden tekrar eskisi gibi yüklü günceller gelecek mi ilerleyen zamanlarda ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çevirmen arkadaş çok seri çeviriyorda düzenleme işlerinde diğer seriler sebebiyle biraz yavaş kaldım, üstüne ek olarak final haftası başlıyor. Eski hızına kavuşmasada bölüm sayısını biraz daha artırmaya çalışacağım.

   Sil
 2. Aman Allah'ım yine dolu dolu bir güncel...

  Seyyah'a biz de teşekkürler ediyoruz. Şimdiye dek çok emeği oldu...

  Aynı şekilde UMASOU arkadaşımız için de geçerli, teşekkür ederiz.

  eXx'e de seriyi yetim bırakmadığı için minnettarız.

  Umalım da, Toriko da yetim kalmaz da biri yardımcı olur.

  METRAGE arkadaşımıza da hoşgeldin diyoruz. Yardımcı olacağı seri için de şimdiden kolay gelsin.

  Acaba sürpriz seri ne? :D

  Star Wars ise ilginç bir atılım olmuş. Merakla beklerken, ortak proje de emeği geçecek Puzzle ekibine de ayrıca teşekkür ederiz.

  -CloudT

  YanıtlaSil
 3. güncel için teşekkürler katılan arkadaşlara başarılar

  YanıtlaSil
 4. eXx,METRAGE hoşgeldiniz :)
  Emekleriniz için Teşekkürler :) İyi ki varsınız :)
  Ellerinize sağlık :)

  YanıtlaSil
 5. Seyyaha Türkiye'nin teşekkür etmesi lazım adamın her işte bi parmağı var neredeyse Doctor Who çevirilerinde bile seyyah yazıyor nickini çalmadıysalar odur herhalde Teşekkürler dostum...

  YanıtlaSil
 6. güncel için çook teşekkürler ^^ ellerinize sağlık :D şimdi indirip okuyalım bakalım :3
  gelen arkadaşlara da hayırlı olsun ^^
  gidenlere de çook ayrı teşekkürler emekleri için ^^

  YanıtlaSil
 7. Güncel yine dolu dolu, hem bolum acisindan hem gelen giden acisindan. Seyyah'in Toriko'dan elini cekmesine uzuldum. En basindan beri bu isi devam ettiren tek kisiydi. Dua edelimde cevirmeni ve editoru bizi Torikosuz birakmasin :D Yeni gelen arkadaslara da hosgeldiniz diyorum, emeklerine tesekkur etmek bolca nasip olur insallah. Guncel icin tum ekibe tesekkurler :)

  YanıtlaSil
 8. belki dikkat etmedim, kusuruma bakmayin ama air gear'dan herhangi bir haber?
  tesekkur ederim!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kurhah çevirilere ara tatilde devam edebileceğini söyledi. Elimizdeki çeviriler de tükendiğiden yeni bölümleri için ara tatile kadar sabretmeniz gerekecek.

   Sil
  2. bilgilendirme icin tesekkur edeerim.

   Sil
 9. Umarim toriko çeviri yarıda bırakılmaz büyük manga serileri ile kapidabilecek bir seri

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merak etmeyin böyle büyük seriler kolay kolay yarım kalmaz :)

   Sil

bloggerwidgets
Close [x]

- Copyright © 2015 MY - Powered by Blogger -

bloggerwidgets