24 Ağustos 2015 Pazartesi
Merhaba sayın takipçiler…
Bu hafta sadece tek serimizden güncel var o da Oyasumi Punpun. Bu seriyi okumaya başlamayan kaldıysa okusun diye böyle yapmadık, ama okumanızı öneririm. Bu hafta tatil havasındaydık, ne çeviri yapasımız vardı ne de düzenleme. (İşte Misa yokken böyle oluyor XD ) Yine de Punpun’lu bir güncel hazırlayabildik. Kendimizi affettirebilmek için 7 bölüm birden veriyoruz.

Diye yazarken bir anda güncelin içine birer bölüm diğer mangalardan çıkarıyor ekibimiz ve "bir hafta boyunca yatmadık çalıştık" diyorlar.  Gamaran, Toriko ve Hiyokoi çıkarmışlar o_O
Ben de şu an şaşkın şaşkın yazıyorum. Neyse iyi oldu. O zaman Punpun'dan fazla verdiğimiz bölümleri geri çıkarıyorum falan diyormuşum XD

Güncel yazısı kendi içinde güncel oldu böyle... İşte biz böyle güncellenen güncel yazıları yazarız hıh.

Bugün Eva-01 ekibimizden ayrıldı. Emekleri için teşekkür edip hoşça kal diyoruz. Bu sebepten dolayı da Air Gear'dan yeni bölümler çıkarayamayacağız çünkü Editör istiyoruz.  

İyi geceler MangaYattacılar.
Kapayın gözlerinizi…

{ 2 yorumComment }

  1. Güncel için teşekkürler Yatta :) Yazının başında korkuya kapılsamda yazının güncellenmesiyle sevincim 5-10 katına çıktı :D Toriko olmadan Punpun'u biraz zor okurdum :D Toriko'nun arkasına okuyorum Punpuncuğumu hep.

    YanıtlaSil
  2. 50.bölümde çizerin Halit Ziya Uşaklıgil'den etkilendiği görülüyor.

    YanıtlaSil

bloggerwidgets
Close [x]

- Copyright © 2015 MY - Powered by Blogger -

bloggerwidgets