1 Haziran 2015 Pazartesi


#GerekliŞeyleriBoykotEdiyoruz!

Selam arkadaşlar.
İki haftalık yokluğumuzun ardından hepinizin hoşuna gidecek bir güncelle geri geldik.
 Ama güncelimize geçmeden önce çoğunuzun bildiği bir olaydan bahsetmek istiyorum. Gerek"Siz" Şeyleri hem "Manga'tr"ye hem de biz çeviri gruplarına ettikleri hakaret ve yaptıkları terbiyesizlikten dolayı boykot ediyoruz. Ve gördüğünüz gibi sizin de bu boykota icabet etmenizi bekliyoruz. 

                   

 Gelelim bu haftaki güncelimize ve duyurularımıza. Bu hafta hem devraldığımız hem de yeni başladığımız serilerimiz var. 

İlk olarak Toriko ile başlamak istiyorum. V-team'im de duyurduğu gibi Toriko'yu biz devralıyoruz arkadaşlar. Gelecek haftadan itibaren bölümlerini vermeye başlayacağız. Çevirisini Shirohige editini Obluda yapacak.

Yeni başlayacağımız ikinci seri ise Oyasumi Punpun. Çevirisi DarkMP editi ise 71HolloW'a ait. Hem editörümüz hem çevirmenimiz bayağı hızlı çıktı diyebiliriz.
 Aslında bu seriyi geçen hafta duyurup ilk bölümünü vermeyi planlamıştık. Ancak bildiğiniz gibi geçen hafta güncel veremediğimiz için bu haftaya sarktı. Neyse geç olsun güç olmasın demişler. Gerçi bu gecikme de sizin işinize yaradı, elinizde okuyacağınız bir yerine beş bölümünüz var artık. :D 

Duyurusunu yapacağım üçüncü konu ise ilk iki duyurunun aksine %99'unuzun kayıtsız kalacağı bir şey ama olsun, ben yine de duyurayım. Allahtan ümit kesilmez demişler. En acilinden tecrübeli webtoon editörü arıyoruz arkadaşlar. Webtoon editlemeyi bilip yardım etmek isteyen bir babayiğit şayet çıkarsa aranızdan, ister iletişimden, isterse de duyurularda yazdığımız mail adreslerinden bize ulaşabilir. Ki bu konuyu dikkate alın göz ardı etmeyin. 


Ve gelelim bu haftaki güncelimize. Hepinizin dört gözle beklediği tek şeye yani. Bu hafta ağzınızın suyunu akıtacak derecede güzel bir güncel listemiz var. Yani kısaca beklediğinize değdi diyebilirim. Bu arada bugün her zaman ki serilerimizin yanında bir de one shotumuz var unutmadan söyleyeyim. Gördüğünüz gibi yine çok çene çaldım, daha fazla uzatmama da gerek yok zaten, hemen bölümlerinizle başbaşa bırakıyorum sizi.
Hadi hepinize keyifli okumalar. :DGüncel Listesi

{ 12 yorumComment }

 1. ellerinize emeğinize sağlık :):)

  YanıtlaSil
 2. Air gear ve akumetsu icin tesekkurler.

  YanıtlaSil
 3. Tüm günceller için ellerinize sağlık. Toriko'yu merakla bekliyorum :)

  YanıtlaSil
 4. Güncel için çok teşekkürler. Kolay gelsin.

  YanıtlaSil
 5. Ya yeni seriler yerine yarım bırakılanlara başlasanız? Manga tr de yarım bırakılanlar listesi var ordan seçseniz olmaz mı? Sonuçta sizin kuruluş amacınız bu değil mi? Neyse siz bilirsiniz tabii. Güncel için teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kuruluş amacımız yarım bırakılan serileri tamamlamak evet. Ama bu demek değildir ki hiç yeni seri yapmayacağız, sırf yarımları tamamlayacağız. Şu anda zaten hali hazırda devam eden 15 serimizin 9'u yarım bırakılmış ve çevirisini üstlendiğimiz serilerdir.
   Arkadaşlarımız yeni seri yapmak istedikleri sürece yapacaklar. Zaten kuruluş amacımıza da uygun ilerliyoruz şu an. Ve kendi aldığımız kararlara göre de devam edeceğiz.
   Son olarak rica ederiz, keyifli okumalar. ;)

   Sil
 6. Oyasumi Punpun'u ayrıca Osoi Subs çeviriyor.İkinizden biri farklı bir seri alsa? Yoksa böyle 2 grubun tek bir seriyi çevirmesi biraz kötü olacak...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O konuda konuştuk Osoi Subs ile. Onlar seriyi bırakmaya karar verdi.

   Sil
  2. Ben Kirikalitan. Osoisubs grubundan...

   Punpun'u biz bıraktık ve devam etmeyeceğiz diye biliyorum. Zaten kendi Osoisubs güncelinde bu belirtilecektir.

   Dostça Kalın :)

   Sil
 7. En sevdiğim şey gunceller :3
  Ellerinize sağlık yeni seriler güzel duruyor hemmen okumalı :3

  YanıtlaSil

bloggerwidgets
Close [x]

- Copyright © 2015 MY - Powered by Blogger -

bloggerwidgets